Ruszamy z nowym festiwalem!
Lubuskie Stowarzyszenie Miłośników Działań Kulturalnych DEBIUT oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida Zielonej Górze zapraszają przedstawicieli mediów 4 maja br. o godz.12.00 do mediateki Góra Mediów na briefing prasowy.
Spotkanie dotyczyć będzie Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi-Maklak-Machalica, który odbędzie się w dniach 11-14.06.2015. Na briefing zaproszeni zostali niemieccy partnerzy Festiwalu: Andreas Stein, członek zarządu FilmFestival Cottbus GmbH, Managing Director oraz Bernd Buder, Dyrektor Programowy FilmFestival Cottbus GmbH.
Festiwal Filmu i Teatru Kozzi-Maklak-Machalica reprezentować będzie dyrektor artystyczny dr Andrzej Buck. Podczas spotkania nastąpi parafowanie porozumienia o współpracy obu partnerów. Zapraszamy!
Zaproszenie / Invitation - XVII Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny - Zielona Góra 2015
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny.
Tegoroczny temat brzmi: W DELEGACJI
Mamy nadzieje, że temat spodoba się rysownikom i jak co roku napłynie na konkurs wiele udanych rysunków.
W załączniku przesyłam regulamin i kartę zgłoszeniową.
_____________________________________________
The Society of Supporters of Cultural Activities "Debut" and the Voivodeship and Municipal Public Library in Zielona Góra (Poland) cordially invite to participate in the XVII International Open Cartoon Contest.
This year theme is – BUSINESS TRIP
Attached are the rules for the Contest and the Entry Form.
Stowarzyszenie z nagrodą ALE SZTUKA!

Miło nam poinformować, że Lubuskie Stowarzyszenie Miłośników Kulturalnych "Debiut" jest laureatorem organizowanego przez TVP Gorzów, Gazetę Wyborczą i Radio Zachód, plebiscytu ALE SZTUKA!
Uznanie jury zdobył organizowany przez nas Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyrczyny. Statuetkę podczas uroczystej gali odebrali prezes Andrzej Buck i sekretarz stowarzyszenia, Anna Polus.
Stowarzyszenie Debiut otrzymało główną nagrodę razem z filmowcami ze Sky Piastowskie oraz Stowarzyszeniem Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej Sauerianum w Drezdenku.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym i dziękujemy za nagrodzenie naszych działań!
Nasza wystawa w Muzeum Karykatury Warszawie
Źródło: Muzeum Karykatury w Warszawie
Od 2 grudnia br. w Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego prezentujemy ekspozycję prac pokonkursowej wystawy XVI Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny „Celebryci".
Konkurs organizowany jest co roku przez Lubuskie Stowarzyszenie Miłośników Działań Kulturalnych „Debiut" oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze.
Więcej artykułów…
- Katalog XVI Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny - Zielona Góra 2014
- Salon, finisaż, jubileusz...
- The 16 International Open Cartoon Contest ‘CELEBRITIES’ Post-CompetitionExhibition
- Celebryci w Bibliotece Norwida - pokonkursowa wystawa XVI Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny

